Ing. Ivana Hrušková, DiS.
Ing. Ivana Hrušková, DiS.

Něco o mně

Jsem terapeut kraniosakrální biodynamiky.

Moje cesta k této metodě vedla přes křižovatky různých cest. Jako absolventku Vysoké školy ekonomické mě před 31 nenapadlo, že jednou objevím metodu, která mě takovým způsobem nadchne a která bude tak dokonale rezonovat s tím, co v sobě každý máme. Věděla jsem, že ekonomika není mou cestou, ale k biodynamice bylo přece jen ještě daleko. Vždy mě zajímali lidé, jejich starosti i radosti, vztahy a někdy lopotné hledání kým člověk je. Měla jsem vždy blízko k psychologii, ale ne k té klinické, ale k psychologii a filozofii obyčejného a každodenního života. Snažit se pomoci si ke zdraví jinou než medicínskou cestou s využitím homeopatie, akupunktury a rozhovorem se svým vnitřním přítelem - svou duší. Na této cestě byl mým životním průvodcem, kromě mého manžela Petra také Jan Konfršt, kterému vděčím za to kým dnes jsem.Ale musela jsme se ještě více poznat, a to prostřednictvím studia na vyšší škole sociálně právní a několik let pracovat jako asistent pedagoga u dětí s autismem, dětskou mozkovou obrnou a poruchami zraku. Založila jsem o.s. Kontaktní centrum Radost při ZŠ Na Beránku, Praha 12, kde jsem pracovala jako asistent pedagoga, školní poradce a psycholog.

Ale ještě ani toto neměla být moje konečná. Psal se rok 2012 a objevil se zákon o mediaci a já se stala zapsanou mediátorkou se specializací na rodinnou mediaci. Řešení sporů, konfliktů a vztahových problémů je současně moje druhá profese.
Shodou náhod, které náhodami nejsou, jsem se jednoho dne dostala na ošetření velmi účinnou ale přesto jemnou metodou - kraniosakrální biodynamikou. Po osobních zážitcích, které jsem následně měla, jsem se rozhodla proniknout hlouběji do tajů Dechu života a absolvovala jsem kurz práce s energiemi a výcvik v této metodě. Kraniosakrální biodynamika mně naplňuje obrovskou pokorou k dějům, jichž jsem svědkem, a to díky kontaktu se samotným jádrem druhého člověka. Mohu vnímat křehkost jeho prožívání a zároveň síly, které mu umožňují se měnit a mohu podpořit jeho fyzické a současně i psychické a duchovní procesy.

Zvu vás tímto na společnou cestu do vašeho nitra, k vašim vlastním zdrojům energie a vitality a ráda budu vaším průvodcem...

Kraniosakrální biodynamika
Ivana Hrušková 
Všechna práva vyhrazena 2021
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!